środa, 11 marca 2015

Wnętrzarsko i wiosennie

Piękny dzień wczoraj mieliśmy.  Prawdziwie wiosenny. Normalnie życie do człowieka wraca jak świeci słońce i robi się ciepło. A jak  dodatkowo pojawia się nowy mebel w salonie  :-) szczęśliwość pełną gębą.chyba tylko uchwyty pójdą do wymiany.

Zabudowaliśmy też przestrzeń pod schodami. Szkoda mi było marnującego się miejsca pod podestem. W czasie kiedy były robione  nie myśleliśmy poważnie o mieszkaniu tutaj na stałe więc i nie skupialiśmy się nad  efektywnym  wykorzystywania przestrzeni. A jak się sprowadziliśmy to trzeba było jakoś dobytek zagospodarować.A  na zewnątrz powstaje drugi tarsek. (jeden już jest z tyłu domu)


Z czasem trzeba pomyśleć o obsadzeniu  dookoła jakimiś krzakami żeby zasłonić tę pustkę pod. No i coś do siedzenia by się przydało tyle że nie będzie to taras zadaszony więc musi być odporne na deszcz i słońce i dobrze by było nie plastikowe bo  jakoś się z plastikiem nie lubimy.    

Wiosennie ;-)


A teraz z robotą przenosimy się do domku dla gości bo sezon się zbliża a tam jeszcze nie wszystko gra.

2 komentarze:

  1. wpadłam przypadkiem a tu - jak ładnie. zwłaszcza kominkopiec. pokażesz więcej wnętrz?

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo :-) Pokażę, pewnie, że pokażę jak tylko je ogarniemy i wyposażymy. Bo mimo, że ciągle coś się do domu robi to jeszcze sporo brakuje żeby można było ludziom pokazać. A na dodatek przyszła wiosna i ciągnie nas na dwór ...do tych pagórków leśnych, do tych łąk zielonych ...;-) pozdrawiam serdecznie .

    OdpowiedzUsuń