piątek, 23 października 2015

A za oknem .......


dżdżysto, mglisto i pochmurno,  wydawałoby się - kiepsko . Ale na szczęście jest też kolorowo! Zatem co tam deszcz i słota.
A jak się już naoglądam tych jesiennych cudowności to lecę do domu. A w domu ......................... sezon kominkowy rozpoczęty !!
Baaaardzo lubię  jak wieczorem pali się w kominku. Nie dlatego coby nowy piec okazał się jakiś słabiutki, nic z tych rzeczy, póki co, działa super ;-). A  kominek to dla ducha bardziej niż ciała. Choć znam wiele osób, które mimo, że zainstalowały u siebie kominki nie używają ich bo to się brudzi, kurzy a i dymi czasem. Niby prawda, ale za to jak przyjemnie jest w domu  kiedy pali się ogień a na zewnątrz mokro, zimno  i ciemno. A że trzeba czyścić, to niestety,  jak wszystko zresztą, wymaga czasem odświeżenia, szyba kominkowa również ;-)). A jak się używa suchego drewna liściastego nie jest tak źle. Polecam i pozdrawiam:)) .


4 komentarze:

 1. Ale piękne zdjęcia, aż zachciało mi się wybiec boso na dwór i cieszyć się wolną sobotą :D Ale na szczęście rozsądek czuwa...
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dziękuję, cieszę się że podobają Ci się nasze zdjęcia, ale miejsce w którym mieszkamy jest po prostu piękne więc nie trudno jest je robić :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo piękne zdjęcia, ja to aż chyba nie powstrzymam się przed bieganiem boso :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam więc, w tak ciepły i słoneczny dzień jak dzisiejszy można biegać bez większego uszczerbku na zdrowiu ;-)) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń